Nowy Strzeszyn Nowy Strzeszyn
Przejdź do strony: Mieszkania z ogródkiem

Mieszkanie z ogródkiem w europejskiej stylistyce

Każde mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu na Strzeszynie Greckim zapewnia kontakt z naturą i… zachodnioeuropejską architekturą. Lokale zostały zaprojektowane w zabudowie szeregowej - stylem przypominają budynki holenderskie oraz brytyjskie. Dlatego też osiedle nowy Strzeszyn., położone u zbiegu ulic Malewskiej i Różańskiego, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy uwielbiają podróżować i zwiedzili już niejedno państwo. Wysoki standard wykończenia mieszkańcy odnajdą także we wnętrzach, w których znajdą się:

  • drewniane, bezprogowe okna tarasowe typu HS,
  • sterowana elektrycznie markiza zapewniająca ochronę przed słońcem,
  • instalacja pod montaż systemu inteligentnego domu,
  • tarasy wykończone płytką typu terazzo,
  • aluminiowe żaluzje fasadowe,
  • ogrzewanie podłogowe.

Mieszkania z ogródkiem Poznań Strzeszyn

Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu oferowane przez dewelopera Area Development zapewniają także dostęp do rozbudowanej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nowy Strzeszyn. znajdują się przystanki autobusowe linii dziennych i nocnych. Dobry dojazd do Poznania umożliwia zarówno autostrada A2, jak i droga ekspresowa S11.

Na pobliskich Podolanach można skorzystać z oferty klubów fitness oraz siłowni. Z kolei dzieci będą uczyć się w przedszkolach i szkołach zlokalizowanych na Strzeszynie Greckim bez uciążliwych dojazdów. To właśnie bogata infrastruktura w połączeniu z bliskością zieleni sprawia, że mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu na Strzeszynie jest tak atrakcyjne! Poznaj je już dziś i zamieszkaj z dala od zgiełku, hałasu i korków.

Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę