Nowy Strzeszyn Nowy Strzeszyn

Deweloperskie mieszkania na Strzeszynie - kompromis między naturą i bliskością miasta

Mieszkania na osiedlu nowy Strzeszyn., które przygotował deweloper Area Development, docenią osoby, które lubią aktywny wypoczynek i zależy im na bliskości terenów rekreacyjnych. Decydując się na nasze nowe mieszkania od dewelopera, zamieszkasz blisko jezior, lasów, ścieżek rowerowych i tras spacerowych. W niedalekiej odległości znajdują się:

  • Jeziora Strzeszynek, Kierskie, Rusałka,
  • Park Sołacki.

Liczne tereny zielone, w pobliżu których znajdują się nasze nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Bieganie, jazda na rowerze, spacery, a latem kąpiele w jeziorze - czego chcieć więcej?

Co więcej, wybierając mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Strzeszynie, nie tracisz dostępu do możliwości oferowanych przez centrum miasta. Z mieszkania na Strzeszynie dojedziesz do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Niedaleko osiedla nowy Strzeszyn. znajdują się także żłobki, przedszkola, szkoły oraz sklepy. Na mieszkańców czeka jednak także kameralna okolica, cisza i spokój, które pozwolą wypocząć z dala od smogu, hałasu aut i tętniącego życiem o każdej porze centrum Poznania. We własnym ogrodzie można zorganizować grilla lub przyjęcie dla rodziny i przyjaciół, powiesić hamak lub poczytać książkę, rozkoszując się śpiewem ptaków.

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu na Strzeszynie to nowa inwestycja dla osób, które kochają podróżować i szukają swojego miejsca na ziemi, które spełni ich oczekiwania zarówno pod względem stylistyki, jak i komfortu. Czy mieszkanie na osiedlu nowy. Strzeszyn od Area Development to dom, o którym zawsze marzyłeś?

Zobacz mieszkania
Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę