Nowy Strzeszyn Nowy Strzeszyn

Blog

Zielone Osiedle - dlaczego jest tak ważne?

Zieleń na osiedlu przestała być już jedynie luksusowym elementem dekoracyjnym, a stała się nieodłącznym punktem projektowania miejskiej przestrzeni, stawiając potrzeby i oczekiwania mieszkańców na pierwszym miejscu.

Loggia - jak sobie z nią poradzić?

Loggia najbardziej kojarzy się z renesansowymi pałacami. Jednak mało kto wie, że jest częstym elementem konstrukcji nowoczesnych budynków. Co to jest, czym różni się od balkonu oraz czy lepiej wybrać loggię otwar

Mieszkanie w centrum miasta czy na obrzeżach?

Zamierzasz się przeprowadzić, ale nie wiesz, czy lepsze będzie mieszkanie w centrum, czy na obrzeżach? Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z wadami i zaletami każdej z opcji. Dlaczego warto zamieszkać na obrzeżach? Jakie ko

7 zalet kupna mieszkania od dewelopera

Wymarzone i wyczekane - takie jest własne mieszkanie, na które wiele osób musi zaciągać kredyt lub pracować nawet kilkanaście lat. Wybierając lokum, warto wziąć pod uwagę metraż, lokalizację oraz dodatkowe udogodnienia.

Mieszkanie przy lesie - wady i zalety

Mieszkania blisko lasu cieszą się coraz większym zaineteresowaniem zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Zmęczeni codziennym stresem i tempem życia po pracy chcemy odpocząć w kontakcie z naturą...

Zakup mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Zakup mieszkania to często decyzja na całe życie, a przynajmniej na jego większość. Dlatego też warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania od dewelopera, by wybrać najlepszą ofertę

Wykończenie mieszkania deweloperskiego - koszty i sposoby

Samo kupna mieszkania to nie koniec wydatków, a dopiero ich początek. Ile kosztuje wykończenie mieszkania deweloperskiego i na co trzeba przeznaczyć pieniądze?

Jak dobrać metraż mieszkania do własnych potrzeb?

Zakup własnego mieszkania to ważna decyzja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Co należy wziąć pod uwagę, podejmując decyzję o własnym M?

Biuro Sprzedaży otwarte w sobotę 7 grudnia!

Dla wszystkich zainteresowanych, którym w ciągu tygodnia brakuje czasu, aby odwiedzić inwestycję nowy Strzeszyn. mamy dobrą wiadomość!

Mieszkanie z ogródkiem - dlaczego warto?

Wyobraź sobie, że wypoczywasz na hamaku po ciężkim dniu lub czytasz książkę na leżaku… Taka perspektywa może stać się rzeczywistością, a nie tylko marzeniem! Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zainwestować w mieszkanie z o

Checklista 20 punktów do sprawdzenia przed kupnem mieszkania

Kupno mieszkania to decyzja na lata, dlatego też do sfinalizowania transakcji należy się odpowiednio przygotować. Jako kupujący musisz wiedzieć, co sprawdzić przed kupnem mieszkania od dewelopera, aby była to w pełni przemyślana decyzja.

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

Zastanawiasz się, gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu i która dzielnica zagwarantuje Ci zarówno dostęp do infrastruktury, komunikacji miejskiej, jak również ciszę i spokój?

Strzeszyn najchętniej wybieraną dzielnicą

Decydując się na mieszkanie, warto dowiedzieć się, jakie są najlepsze dzielnice Poznania, by wybrać idealną lokalizację na wymarzone M. Poznaj opinie poznaniaków i przekonaj się, które miejsce zajęło osiedle Strzeszyn.

Co lepiej kupić - dom czy mieszkanie?

Wiele osób szukających swojego miejsca do założenia rodziny zadaje sobie pytanie, co lepiej kupić: dom czy mieszkanie? Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety, dlatego też często trzeba wybierać pomiędzy ciszą i spokojem na obr

Osiedle Nowy Strzeszyn - Dlaczego warto zamieszkać na Strzeszynie?

Zastanawiasz się, w jakiej dzielnicy w stolicy Wielkopolski warto zamieszkać? Wybierz położony w północno-zachodniej części Poznania Strzeszyn, który zachęca zarówno bliskością przyrody, bogatą infrastrukturą..

Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę