Wyobraź sobie, że wypoczywasz na hamaku po ciężkim dniu lub czytasz książkę na leżaku… Taka perspektywa może stać się rzeczywistością, a nie tylko marzeniem! Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zainwestować w mieszkanie z ogródkiem i dlaczego, to przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jakie przyjemności wiążą się z posiadaniem własnej zielonej przestrzenią tuż za oknem.

Mieszkanie z ogródkiem - dlaczego warto?

Myślisz, że własny ogród to domena działek na wsi, z dala od miejskiej infrastruktury? Niekoniecznie! Jeśli:

  • kochasz leniwe wieczory z książką na tarasie,
  • chciałbyś móc zorganizować grilla dla znajomych,
  • lubisz korzystać z kąpieli słonecznych,
  • marzysz o kolacji przy świecach z ukochanym lub ukochaną w zaciszu własnej przestrzeni,

mieszkanie z prywatnym ogródkiem jest właśnie dla Ciebie! Możesz je znaleźć nawet w granicach miasta, gdyż deweloperzy coraz częściej oferują mieszkania z dostępem do ogrodzonego ogrodu.

Mieszkanie z ogródkiem - prawdziwa gratka dla małych i dużych

Jeśli zależy Ci na stuprocentowym bezpieczeństwie Twoich pociech podczas zabawy, parki czy osiedlowe place zabaw mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Brak ogrodzenia powoduje, że dzieci mogą zniknąć w chwili nieuwagi lub zostać zaczepione przez kogoś obcego. Własny ogród sprawia, że możesz mieć swoje pociechy zawsze pod kontrolą i w zasięgu wzroku. Co więcej, z zalet ogrodu dzieci mogą skorzystać o każdej porze roku. Zimą z radością ulepią bałwana, a latem z pewnością chętnie będą pluskać się w basenie lub bawić w piaskownicy. Również właściciele domowych zwierzaków docenią własny ogród, w którym można pobawić się z psem lub wypuścić go wieczorem, bez konieczności wychodzenia na daleki spacer.

Wygodne fotele ogrodowe, stół lub miejsce na ognisko - co wybierzesz do swojego ogrodu? Zieleń tuż za oknem to nie tylko miejsce dla Twoich dzieci, ale również dla Ciebie. Nie trzeba wiele wysiłku, by zaaranżować prywatną przestrzeń do wypoczynku. Hamak, ciepły koc na chłodniejsze letnie wieczory, fotel bujany i altana z pewnością pozwolą Ci stworzyć przytulny kąt na posiłek czy oddanie się lekturze. W ogrodzie możesz także stworzyć kącik z własnymi ziołami i warzywami lub wykorzystać go do postawienia składziku na narzędzia.

NowyStrzeszyn - Mieszkania z ogródkiem

Czy mieszkanie z ogrodem ma jakieś wady?

Mieszkanie z własnym ogrodem ma wiele zalet, ale wiąże się też z kilkoma obowiązkami, między innymi:

  • koszeniem trawy,
  • podlewaniem kwiatów,
  • wyrywaniem chwastów,
  • podcinaniem drzew i krzewów.

Te niewielkie uciążliwości znikają jednak, gdy pomyślimy, że będziemy mieć swoją własną zieloną przestrzeń w zasięgu ręki, prawda?

Zielona przestrzeń ważna dla Polaków

Według badań przeprowadzonych przez TNS Polska aż 95% osób zainteresowanych kupnem mieszkania zwraca uwagę, czy posiada ono ogród, balkon lub loggię. Decydując się na mieszkania na Strzeszynie, możesz mieć jedno i drugie. Niektóre z naszych lokali oferują zarówno loggie na ostatnim piętrze, jak i ogródek na parterze. Co więcej, mieszkania usytuowane są z dala od zgiełku i hałasu, w cichej i spokojnej dzielnicy Poznania. Zapewniają prywatność oraz jednocześnie kontakt z sąsiadami. Idealnie sprawdzą się zarówno dla singli, par i rodzin z dziećmi, łącząc w sobie swobodę własnego domu z komfortem mieszkania. Nowoczesna, europejska stylistyka i wysoki standard stanowią dopełnienie całości.

Jeśli już wiesz, dlaczego warto kupić mieszkanie z ogródkiem, zapraszamy do bliższego poznania naszej inwestycji!

Wstecz