Nowy Strzeszyn Nowy Strzeszyn
Przejdź do strony: Domy Szeregowe Strzeszyn

Zamieszkaj w domu szeregowym na Strzeszynie Greckim

Szeregowce zlokalizowane na Strzeszynie w Poznaniu to kompromis nie tylko między domem a mieszkaniem, ale także pomiędzy życiem blisko centrum a ciszą i spokojem charaktererystycznymi dla obrzeży miasta.

Nasze mieszkania na Strzeszynie znajdują się u zbiegu ulic Malewskiej i Różańskiego na Strzeszynie Greckim, który gwarantuje komfortowy dojazd do centrum zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się:

  • autostrada A2 oraz droga ekspresowa S11,
  • przystanki komunikacji miejskiej linii dziennych i nocnych,
  • przedszkola i szkoły,
  • kluby fitness i sklepy.

Ze Strzeszyna w Poznaniu do centrum dojedziesz samochodem w zaledwie 20 minut. Co więcej, położone nieco na uboczu domy szeregowe na osiedlu nowy Strzeszyn. gwarantują ciszę i spokój oraz brak korków. Zachodni klin zieleni, w którym znajdują się Jeziora: Strzeszynek, Rusałka oraz Kierskie, gwarantuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu. Rower, spacer, a może kąpiel - co dziś wybierzesz dla siebie i swojej rodziny? Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, położone na Strzeszynie Greckim domy szeregowe oferują niezliczone możliwości. Jeśli marzysz, by po pracy zrelaksować się we własnym ogrodzie z filiżanką kawy, zapoznaj się z ofertą Area Development. 

Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę