Wykończenie mieszkania to ogromna radość, ale i jeszcze większe wyzwanie – wymaga znajomości technik i materiałów wykończenia ścian, podłóg, stolarki, starannego doboru poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, planowania logistyki (zakupów i dostaw) i znalezienia sprawdzonej ekipy remontowej.

Wybierając oferowane przez nas domy i mieszkania na sprzedaż na Strzeszynie w Poznaniu, możesz zdecydować się także na jeden z pakietów wykończeniowych, współpracującej z nami firmy redNet Dom. Taki pakiet odciąży Cię z wielu żmudnych i czasochłonnych czynności – zyskasz mieszkanie pod klucz z wymarzoną aranżacją, gotowe do wprowadzenia się. Ile kosztuje wykończenie mieszkania i jak wygląda urządzanie wnętrz w ramach poszczególnych pakietów?

Wykończenie mieszkania w standardowej ofercie redNet Dom

Wykończenie mieszkania pod klucz z redNet Dom obejmuje:

  • wykończenie ścian wewnętrznych – malowanie sufitów i ścian farbą akrylową oraz położenie glazury w łazience i WC;
  • wykończenie podłóg – położenie podłóg w salonie i sypialniach oraz ułożenie gresu w kuchni, przedpokoju, holu, łazience i WC;
  • stolarka drzwiowa – wstawienie drzwi (z ościeżnicami i klamkami) wewnętrznych do wszystkich pomieszczeń;
  • wyposażenie łazienki – w urządzenia sanitarne, armaturę i ceramikę;
  • odbiór techniczny mieszkania od dewelopera;
  • prace projektowe mieszkania pod klucz nadzorowane przez projektantów wnętrz;
  • gwarancję (24 miesiące na wykonane usługi).

Wybór elementów wykończenia jak drzwi czy urządzenia sanitarne możliwy jest spośród dostępnych w katalogu redNet Dom opcji. Firma od 2008 roku współpracuje z renomowanymi i sprawdzonymi producentami, zapewniającymi wysokiej jakości materiały oraz terminowość dostaw. Gwarantuje również wykończenie mieszkania przez doświadczone ekipy remontowe oraz nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz z redNet Dom?

Cena wykończenia mieszkania za m2 zależy od wybranego pakietu wykończenia.

1. Pakiet Silver – cena od 750 zł/mkw. brutto

W ramach pakietu możesz wybrać spośród szerokiej i popularnej gamy materiałów wykończeniowych wysokiej jakości. Dzięki temu zyskasz estetyczną i funkcjonalną aranżację w przystępnej cenie, a Twoje mieszkanie w Poznaniu wzbogaci się o solidne elementy wykończenia, które posłużą Ci przez wiele lat.

2. Pakiet Gold – cena od 980 zł/mkw. brutto

To doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań, marzących o niepowtarzalnej aranżacji mieszkania. W ramach pakietu zyskasz indywidualne materiały wykończeniowe o wyszukanym wzornictwie, dzięki którym zyskasz nietypowy i oryginalny wystrój wnętrz, spełniający również potrzeby użytkowe mieszkańców.

3. Pakiet Indywidualny – cena zależna od wybranych materiałów i rozwiązań

Firma redNet Dom może zrealizować wykończenie domu lub mieszkania z ogródkiem w Poznaniu nie tylko w ramach proponowanych przez siebie pakietów standardowych. Oferuje także wariant indywidualny, dostosowany do konkretnych wymagań użytkowych i estetycznych Klienta. W ramach oferty dodatkowej Firma redNet Dom może zająć się również wykończeniem schodów, zabudową meblową do wszystkich pomieszczeń (w tym meblami na wymiar), oświetleniem oraz wszystkimi innymi detalami. Dzięki temu zyskasz kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz na miarę Twoich marzeń.

Wykończenie mieszkania od dewelopera wraz z pakietem urządzania mieszkań pod klucz to doskonała opcja. Dzięki niej zaoszczędzisz czas na samodzielne poszukiwanie inspiracji i ekip remontowych, a także na wybór i zakup materiałów oraz ich logistykę. Możesz zdecydować się na styl wykończenia mieszkania korespondujący z wyglądem osiedla, a zyskasz niepowtarzalny efekt i harmonijne otoczenie, w którym mieszkanie będzie czystą przyjemnością.

Zachęcamy do kontaktu – oferujemy nie tylko mieszkania i domy na sprzedaż w Poznaniu na Strzeszynie, ale także wykończenie ich pod klucz.

Wstecz