Nowy Strzeszyn Nowy Strzeszyn

Blog

Wyróżnienie honorowe w konkursie im. Jana Baptysty Quadro (2019)

Inwestycja nowy Strzeszyn. otrzymała honorowe wyróżnienie w prestiżowym konkursie architektonicznym Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za optymalne wpisanie nowej zabudowy w charakter istniejącej dzielnicy, przy jednoczesnym wykreowaniu nowego standardu przestrzennego.

Wspieramy akcję Deweloperzy Dzieciom

Już po raz dziewiąty akcja Deweloperzy Dzieciom niesie uśmiech i pozytywną energię tam, gdzie są one najbardziej potrzebne – do domów dziecka, tych poznańskich i wielkopolskich, rodzinnych i zawodowych. W tym trudnym dla wszystkich roku pomoc otrzymają wychowankowie aż 8 domów dziecka,  to 90 dzieci.

Jak dobrać metraż mieszkania do własnych potrzeb?

Zakup własnego mieszkania to ważna decyzja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Co należy wziąć pod uwagę, podejmując decyzję o własnym M?

Biuro Sprzedaży otwarte w sobotę 7 grudnia!

Dla wszystkich zainteresowanych, którym w ciągu tygodnia brakuje czasu, aby odwiedzić inwestycję nowy Strzeszyn. mamy dobrą wiadomość!

Mieszkanie z ogródkiem - dlaczego warto?

Wyobraź sobie, że wypoczywasz na hamaku po ciężkim dniu lub czytasz książkę na leżaku… Taka perspektywa może stać się rzeczywistością, a nie tylko marzeniem! Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zainwestować w mieszkanie z o

Checklista 20 punktów do sprawdzenia przed kupnem mieszkania

Kupno mieszkania to decyzja na lata, dlatego też do sfinalizowania transakcji należy się odpowiednio przygotować. Jako kupujący musisz wiedzieć, co sprawdzić przed kupnem mieszkania od dewelopera, aby była to w pełni przemyślana decyzja.

Gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu?

Zastanawiasz się, gdzie kupić mieszkanie w Poznaniu i która dzielnica zagwarantuje Ci zarówno dostęp do infrastruktury, komunikacji miejskiej, jak również ciszę i spokój?

Strzeszyn najchętniej wybieraną dzielnicą

Decydując się na mieszkanie, warto dowiedzieć się, jakie są najlepsze dzielnice Poznania, by wybrać idealną lokalizację na wymarzone M. Poznaj opinie poznaniaków i przekonaj się, które miejsce zajęło osiedle Strzeszyn.

Co lepiej kupić - dom czy mieszkanie?

Wiele osób szukających swojego miejsca do założenia rodziny zadaje sobie pytanie, co lepiej kupić: dom czy mieszkanie? Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety, dlatego też często trzeba wybierać pomiędzy ciszą i spokojem na obr

Osiedle Nowy Strzeszyn - Dlaczego warto zamieszkać na Strzeszynie?

Zastanawiasz się, w jakiej dzielnicy w stolicy Wielkopolski warto zamieszkać? Wybierz położony w północno-zachodniej części Poznania Strzeszyn, który zachęca zarówno bliskością przyrody, bogatą infrastrukturą..

Wybierz interesujące Cię mieszkania
i zapytaj nas o ofertę